galeria malarstwa marynistyka pejzaż martwa natura sceny rodzajowe Sceny myśliwskie luksusowe torebki meble art.deco meble secesyjne meble antyki żyrandole kryształowe
Szukaj
Meble secesyjne z naszej oferty to autentyczne, stare meble z duszą, antyki stworzone przed laty. Oferowane meble secesyjne zazwyczaj pochodzą z Francji, Belgii, Anglii i Niemiec. Posiadamy również meble z Polski. Meble secesyjne z naszej oferty pochodzą najczesciej z  I połowy XX i  końca XIX wieku. Zapraszamy !!!

Meble secesyjne - antyki

meble secesyjne - dębowy kredens secesyjny - Francja początek XX wieku nr kat 801

PIĘKNY KREDENS SECESYJNY

Dębowy, masywny kredens secesyjny pochodzący z Francji z początku XX wieku. Mebel w bardzo dobrym stanie do wstawienia - nie wymaga renowacji. Masyw dębowy. Szyby kryształowe fazowane. Kolumny wykończone mosiądzem.  Meble secesyjne.


KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]
meble secesyjne - kredens dębowy z witrynami - Francja początek XX wieku nr 802

STARY KREDENS SECESYJNY

Dębowy, masywny kredens secesyjny pochodzący z Francji z I połowy XX wieku. Mebel w bardzo dobrym stanie do wstawienia - nie wymaga renowacji. Masyw dębowy. Szyby kryształowe fazowane.  Meble secesyjne.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]
 
meble secesyjne - stylowy kredens dębowy - Francja początek XX wieku nr kat 803

STARY KREDENS SECESYJNY

Dębowy, masywny kredens secesyjny pochodzący z Francji z I połowy XX wieku. Mebel w bardzo dobrym stanie do wstawienia - nie wymaga renowacji. Masyw dębowy. Meble secesyjne.
KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]
meble secesyjne - elegancki stylowy salonik - Francja połowa XX wieku nr kat 804

SALONIK SECESYJNY
 
Dębowy, tapicerowany salonik  secesyjny pochodzący z Francji z  połowy XX wieku. Meble w bardzo dobrym stanie do wstawienia - nie wymagają renowacji. Masyw dębowy. Tapicerka w kolorze seledynowym. Meble secesyjne.
[
KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]
meble secesyjne - krzesła w stylu thonet - Francja I połowa XX wieku nr kat 805

KRZESŁA W STYLU THONET
 
Dwa  secesyjne krzesła w stylu Thonet z Francji z  I połowy XX wieku. Meble w bardzo dobrym stanie do wstawienia - nie wymagają renowacji. Meble secesyjne.

[KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]

 

meble secesyjne - masywna biblioteka dębowa - Szwecja I połowa XX wieku nr kat 806

BIBLIOTEKA SECESYJNA

Dębowa, masywna biblioteka secesyjna pochodząca ze Szwecji z I połowy XX wieku. Mebel w bardzo dobrym stanie - po renowacji. Szerokość 170 cm. Wysokość 220 cm głębokośc 50 cm. Szyby kryształowe fazowane. Meble secesyjne. 
 
 
 
 
 
 
 
 

[KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]
designed by WEB FACTORY