galeria malarstwa marynistyka pejzaż martwa natura sceny rodzajowe Sceny myśliwskie luksusowe torebki meble art.deco meble secesyjne meble antyki żyrandole kryształowe
Szukaj

Wystrój biura, gabinetu - obrazy olejne

Wystrój biura i gabinetu - u nas najlepiej zaaranżujesz wnetrze biura antycznymi obrazami !!  Obrazy do biura, które oferujemy to stare, sygnowane, ręcznie malowane dzieła sztuki. Nie sprzedajemy kopii i reprodukcji. W ofercie wyłącznie autentyczne malarstwo - najczęściej z końca XIX i początku XX w.

wystrój biura, aranżacja i wystrój gabinetu - obrazy do biura - obrazy do gabinetu

Najnowsze badania wykazały, że oryginalne obrazy w pomieszczeniach biurowych mają wpływ nie tylko na wystrój biura - poprawiają wydajność pracownika i jego kreatywność – wiele firm kupuje więcej wysokiej jakości oryginalnej sztuki niż kiedykolwiek wcześniej.
Na pytanie dlaczego dokonali zakupu - właściciele  firm wskazywali dwa powody. Pierwszy to wzrost wydajności i poziomu zadowolenia pracowników. Drugi to docenienie klienta, który odwiedza biuro.
Jeśli koncepcja zakupu oryginalnych obrazów brzmi zachęcająco, proponujemy kilka wskazówek jak wybrać obraz do biura lub obraz do gabinetu

wystrój biura, aranżacja i wystrój gabinetu - obrazy do biura - obrazy do gabinetu

Jak zawsze pierwszą troską jest budżet. Należy zauważyć, że wysoce prawdopodobny jest zwrot inwestycji - ponieważ zakup wysokiej jakości oryginalnego dzieła sztuki, jest w rzeczywistości inwestycją, która najpewniej  zwróci się po pewnym czasie.
Warto się zastanowić nad wielkością obrazu. Jeśli obraz jest zbyt duży w stosunku do powierzchni, może zdominować biuro.  Dlatego zamiast jednego, bardzo dużego obrazu,  można kupić średniej wielkości obraz i kilka mniejszych, tego samego artysty lub przedstawiających zbliżoną tematykę - następnie umieścić je na jednej ścianie.
wystrój biura, aranżacja i wystrój wnętrz - obrazy do biura - obrazy do gabinetu

Zakupione obrazy najlepiej wkomponować w istniejący wystrój biura. Ponieważ obecnie jest dostępnych wiele oryginalnych dzieł sztuki, wybór kolorów i tematyki jest niemal nieograniczony. Niektóre przypadki wymagają jednak nieco namysłu, aby znależć obraz uzupełniający akyualny wystrój biura. 
Ważny jest styl malarstwa. Warto wybrać obrazy, które będą słać wiadomość do klientów i pracowników, zarówno na temat wizji firmy jak i osobowości właściciela.
Znalezienie wysokiej jakości obrazów do biura nie jest trudne , a korzyści z ich zakupu są ewidentne.
przykładowa aranżacja wnętrz biura z wykorzystaniem starych obrazów olejnych
Ponizej kilka przykladów na wystrój wnętrza biura i gabinetu z wykorzystaniem obrazów. Zapraszamy do naszej galerii w Warszawie i Gdańsku.  W ofercie posiadamy wiele obrazów w stylu klasycznym z końca XIX i początku XX wieku.  Wszystkie są ręcznie malowane osadzone w autentycznych, zdobionych, antycznych ramach. Nie oferujemy drukowanych i podmalowywanych reprodukcji z Azji. W ofercie posiadamy wyłącznie autentyczne, dobre malarstwo i grafikę. Na zamówienie sprowadzimy obraz do biura/ gabinetu w dowolej wielkości i tematyce.

Sprowadzamy obrazy olejne i elementy wystroju wnętrz na indywidualne zamówienie !!!
 
[KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]
NOWA DOSTAWA WKRÓTCE !!!
wystrój biura - stare, ręcznie malowane obrazy do biura w ozobnych ramach

Zrezygnowaliśmy z obrazów imitujących oryginalne malarstwo - malowanych seryjnie !! Galeria "My Choice " oferuje wyłącznie prawdziwe obrazy malowane w XIX wieku i I połowie XX wieku . Na proponowany wystrój biura składają się wyłącznie dzieła zakupione  na aukcjach, w galeriach oraz na targach antyków w całej Europie.  Oferowane przez nas obrazy do biura są  niepowtarzalne, sygnowane i osadzone w antycznych, starych, ozdobnych, złoconych  ramach. 
stare obrazy do biura i gabinetu - duże obrazy do biura - dobre obrazy - antyki
Służymy radą i fachową pomocą przy doborze obrazów do biura i do gabinetu. Realizujemy indywidualne zlecenia na dekoracje obrazami gabinetu i biura. Sprowadzamy obrazy i inne antyczne elementy wystroju biur i gabintów na zamówienie 

Jesteś zainteresowany ?   Negocjacja ceny ?   Napisz teraz     info@mychoice.pl     lub dzwoń   517 139 592   
WYSTRÓJ BIURA C.D. - DOBRE OBRAZY DO BIURA - POLECANY OBRAZ DO BIURA 1

PEJZAŻ GÓRSKI

Stary, duży, salonowy obraz olejny na płótnie. Pejzaż przedstawiający jezioro w górach. Namalowany na początku XX
wieku - po renowacji. Obraz w ozdobnej, złoconej ramie. Sygnowany w lewym dolnym rogu. Adolphe Hamesse ( 1849 - 1925 ). Stan zachowania obrazu idealny. Wymiary 84 cm x 73 cm. Malarstwo aukcyjne.


[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ]
WYSTRÓJ BIURA C.D. - DOBRE OBRAZY DO BIURA - POLECANY OBRAZ DO BIURA 2

STARY PEJZAŻ

Stary obraz olejny na płótnie - pejzaż przedstawiający las. Namalowany na początku XX wieku
. Obraz w starej złoconej ramie. Stan zachowania obrazu - bardzo dobry. Wymiary 66 cm x 52 cm. sprzedane !!


 
 
 

[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ]
WYSTRÓJ BIURA C.D. - DOBRE OBRAZY DO BIURA - POLECANY OBRAZ DO BIURA 3

OLBRZYMI PEJZAŻ

Wyjątkowo dekoracyjny, wyjątkowo duży, salonowy obraz olejny na płótnie namalowany w połowie XX wieku. Ozdobna, złocona, masywna rama. Sygnowany Joseph Dirk Uittenbogaard / 1916-  2010./ Stan zachowania obrazu idealny. Wymiary 147 x 116 cm.

[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ]
 zobacz inne obrazy do biura

designed by WEB FACTORY