galeria malarstwa marynistyka pejzaż martwa natura sceny rodzajowe Sceny myśliwskie luksusowe torebki meble art.deco meble secesyjne meble antyki żyrandole kryształowe
Szukaj

Wystrój hotelu - stare obrazy i grafika

Wystrój hotelu - u nas najlepiej zaaranżujesz wnetrze hotelu antykami i starymi obrazami !!  Obrazy, które oferuje galeria "Mychoice" to autentyczne, dzieła sztuki. Nie sprzedajemy drukowanych i podmalowywanych reprodukcji. Nasza oferta to wyłącznie stare dobre malarstwo i grafika w dobrych cenach.

wystrój hotelu - aranżacja pokoju - aranżacje recepcji - obrazy olejne do hotelu

Tradycyjne, stare, oryginalne obrazy olejne, wzbogacą każde wnętrze hotelowe. Urozmaicą wystrój hotelu, dodadzą mu elegancji i szyku. Są jednym z elementów, które sprawią, że gość hotelowy wróci. Należy pamiętać, że im starszy obraz tym wieksze wywiera wrażenie na gościach. Dotyczy to nie tylko samego obrazu ale i starej, oryginalnej, ozdobnej,  rzeżbionej ramy. Warto też zadbać o to by twórca dzieła był notowany na aukcjach. Zaznaczmy, że azjatyckie współczesne kopie zawieszone na ścianie pokoju hotelowego najczęściej stwarzją klimat hotelu garnizonowego  z czasu komuny. Tych ostatnich mimo drastycznie niskich cen nie polecamy.

przykładowe aranżacje wnętrz hotelu - oryginalne stare obrazy olejne do hotelu
Ponizej kilka przykladów na wystrój wnętrz hotelu z wykorzystaniem obrazów. Zapraszamy do naszej galerii w Warszawie i Gdańsku.  W ofercie posiadamy wiele obrazów w stylu klasycznym.  Wszystkie są ręcznie malowane. Nie oferujemy drukowanych i podmalowywanych reprodukcji z Azji ani tandety malowanej współcześnie przez "artystów bazarowych".  W ofercie posiadamy wyłącznie autentyczne malarstwo i grafikę

Sprowadzamy obrazy i inne elementy wystroju salonu na indywidualne zamowienie !!!     

[
KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]
NOWA DOSTAWA WKRÓTCE !!!
wystrój hotelu - stare, ręcznie malowane obrazy do hotelu w ozobnych ramach

Galeria "My Choice " posiada w ofercie obrazy do hotelu malowane w XIX wieku i I połowie XX wieku . Na proponowany wystrój hotelu składają się wyłącznie obrazy zakupione  na aukcjach, w galeriach oraz na europejskich targach antyków  Oferowane obrazy są sygnowane i oprawione w starych, antycznych, złoconych  ramach. 
stare obrazy do hotelu - duże obrazy do hotelu - dobre obrazy do hotelu - antyki
Służymy radą i fachową pomocą przy doborze obrazów do hotelu. Realizujemy indywidualne zlecenia na dekoracje obrazami recepcji, pokoi hotelowych, sal konferencyjnych, lobby, kawiarni, restauracji, apartamentów. Sprowadzamy obrazy i inne antyczne elementy wystroju wnętrz hotelowych na zamówienie. Polecamy tylko dobre obrazy w najlepszych cenach.
Jesteś zainteresowany ?   Negocjacja ceny ?   Napisz teraz     info@mychoice.pl     lub dzwoń   517 139 592   
WYSTRÓJ HOTELU C.D. - OBRAZY DO HOTELU - POLECANY OBRAZ DO HOTELU

WIELKA SCENA RODZAJOWA

Olbrzymi, wyjątkowo dekoracyjny obraz olejny na płótnie namalowany w połowie XX wieku. Kopia obrazu Jacoba Jordaensa  z 1638 roku. P
rzedstawia rodzinę śpiewającą pieśni. Ozdobna, masywna, złocona rama. Sygnowany - Gracyjen's. Stan idealny. Wymiary 150 x 110 cm. sprzedane !!
[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ]
WYSTRÓJ HOTELU C.D. - OBRAZY DO HOTELU - POLECANY OBRAZ DO HOTELU

PEJZAŻ WIEJSKI MŁYN

Pejzaż z połowy XX wieku. Piękny,  dekoracyjny obraz przedstawiajacy młyn nad rzeką. Złocona,
zdobiona rama. Stan zachowania  idealny. Wymiary 63 x 50 cm. Sygnowany  w prawym dolnym rogu. Pochodzenie - Anglia.  

 


 
 
[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ
WYSTRÓJ HOTELU C.D. - OBRAZY DO HOTELU - POLECANY OBRAZ DO HOTELU

MARTWA NATURA

Duży, dekoracyjny i elegancki obraz olejny na tekturze malarskiej - bukiet kwiatów w wazonie z misą owoców. Martwa natura namalowana w I połowie XX 
wieku. Zdobiona, piękna rama - obraz za szkłem. Sygnowany w prawym dolnym rogu. Jaak Schaepherders (1890 -1964). Stan idealny. Wymiary 68 x 84 cm.sprzedane !!

 [KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ]

WYSTRÓJ HOTELU C.D. - OBRAZY DO HOTELU - POLECANY OBRAZ DO HOTELU

MARYNISTYKA (Francja)

Stara, dekoracyjna marynistyka namalowana na początku XX wieku.
Obraz w starej, oryginalnej, ozdobnej ramie. Sygnowany. Stan zachowania obrazu - dobry. Wymiary 98 cm x 80 cm. Cena 1700 PLN.

NOWOŚĆ !!

[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYC]
zobacz inne obrazy do hotelu.
designed by WEB FACTORY