galeria malarstwa marynistyka pejzaż martwa natura sceny rodzajowe Sceny myśliwskie luksusowe torebki meble art.deco meble secesyjne meble antyki żyrandole kryształowe
Szukaj

Obrazy do sypialni - wystrój sypialni

Wystrój sypialni - u nas najlepiej zaaranżujesz wnetrze sypialni starymi obrazami !!  Obrazy oferowane przez naszą galerię to stare, sygnowane,  dzieła sztuki. Sugerowane obrazy do sypialni są nastrojowe i spokojne. Polecane tematy to akty, motywy botaniczne, kwiaty, motywy orientalne. Nie sprzedajemy drukowanych i podmalowywanych kopi. Nasza oferta to wyłącznie  malarstwo i grafika z  przełomu XIX i XX wieku.

wystrój sypialni, aranżacja wnętrza sypialni - dekoracyjne obrazy olejne do sypialni

Sypialnia jest podstawowym miejscem wypoczynku w mieszkaniu. Tu śpimy i odpoczywamy. Wystrój sypialni jest niezwykle ważny, aby zapewnić uczucie relaksu po cięzkim dniu. Przy planowaniu wystroju sypialni najważniejsze są kolory ścian, obrazy, dywany i łóżko. Wszystkie muszą być w utrzymane w jednakowym stylu. Obrazy powinny mieć neutralną tematykę.
 
wystrój sypialni, aranżacja sypialni - obraz do sypialni - obrazy olejne do sypialni

Wystrój sypialni powinien być minimalny i stonowany. Warto co pewien czas dodac troche zmian, aby zlikwidować wrażenie monotonii.  Obrazy do sypialni można również zamienić od czasu do czasu.  Polecamy obrazy pogodne, jasne. Wielkość obrazu nie gra roli.
wystrój sypialni, aranżacja sypialni - obraz do sypialni - obrazy olejne do sypialni

Obrazy do sypialni należy dobierać starannie, starajac się zachować  harmonię. My preferujemy styl klasyczny. Z drugiej strony doskonały efekt daje pomieszanie stylów. I tak stary obraz do sypialni doskonale może się komponować z nowoczesnym wnętrzem.

przykłady na wystrój wnętrz sypialni z wykorzystaniem oryginalnych obrazów
Ponizej kilka przykladów na wystrój wnętrz sypialni z wykorzystaniem starych obrazów. Zapraszamy do naszej galerii w Warszawie i Gdańsku.  W ofercie posiadamy wiele obrazów w stylu klasycznym z końca XIX i początku XX wieku.  Wszystkie są ręcznie malowane i osadzone w autentycznych zdobionych antycznych ramach. Nie oferujemy drukowanych i podmalowywanych reprodukcji z Azji ani tandety malowanej współcześnie przez "artystów bazarowych".  W ofercie posiadamy wyłącznie autentyczne malarstwo i grafikę. Na zamówienie sprowadzimy antyczny obraz do sypialni w wybranej tematyce.

Sprowadzamy obrazy i inne elementy wystroju salonu na indywidualne zamowienie !!!      

[KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]

NOWA DOSTAWA WKRÓTCE !!!
wystrój sypialni - stare, ręcznie malowane obrazy do salonu w ozobnych ramach

Rezygnujemy z kopii malowanych seryjnie !! My Choice " oferuje wyłącznie prawdziwe obrazy do sypialni malowane w XIX wieku i I połowie XX wieku . W wyjątkowych przypadkach jest to II połowa ubiegłego wieku. Na proponowany przez nas wystrój sypialni składają się obrazy zakupione  na aukcjach, w galeriach oraz na targach antyków  Oferowane obrazy są  niepowtarzalne, sygnowane i oprawione w oryginalnych starych, ozdobnych, złoconych  ramach. 
stare obrazy do sypialni - aukcyjne obrazy do sypialni - wystrój sypialni - antyki
Służymy radą i fachową pomocą przy doborze obrazów do wystroju wnętrz sypialni. Realizujemy indywidualne zlecenia na dekoracje obrazami sypialni. Sprowadzamy obrazy i inne antyczne elementy wystroju sypialni na zamówienie 

Jesteś zainteresowany ?   Negocjacja ceny ?   Napisz teraz     info@mychoice.pl     lub dzwoń   517 139 592   
WYSTRÓJ SYPIALNI C.D. - OBRAZY DO SYPIALNI - POLECANY OBRAZ DO SYPIALNI

MARTWA NATURA KWIATY
 
Obraz olejny na płótnie który przedstawia bukiet kwiatów w wazonie. oprawiony w ozdobną, drewnianą, złoconą ramę. Wymiary obrazu 46 x 55 cm.  II Połowa  XX wieku. Sygnowany w prawym dolnym rogu. Leon Canivet / 1863- 1957/ Obraz został zakupiony na aukcji w Brukseli.  Stan zachowania obrazu bardzo dobry.  sprzedane !!

 

[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ
WYSTRÓJ SYPIALNI C.D. - OBRAZY DO SYPIALNI - POLECANY OBRAZ DO SYPIALNI

MARTWA NATURA KWIATY
 
Obraz olejny na płótnie - bukiet kwiatów w wazonie. w ozdobnej, starej ramie. Wymiary obrazu 46 x 55 cm.  II Połowa  XX wieku. Sygnowany w prawym dolnym rogu. Stan zachowania obrazu bardzo dobry. 
 
 
 

 

[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ

WYSTRÓJ SYPIALNI C.D. - OBRAZY DO SYPIALNI - POLECANY PEJZAŻ DO SYPIALNI

PASTERZ (Francja)

Obraz olejny na płótnie z II połowy XX wieku. Pasterz pasący owce.
 Obraz w ozdobnej, złoconej ramie. Sygnowany w prawym dolnym rogu. Stan zachowania idealny. Wymiary 63 cm x 53 cm.sprzedane !!

[KLIKNIJ ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ]
WYSTRÓJ SYPIALNI C.D. - OBRAZY DO SYPIALNI - POLECANY OBRAZ DO SYPIALNI

KWIATY (malarstwo rosyjskie)

Piękny, bardzo dobry obraz olejny na tekturze malarskiej. Namalowany w II połowie XX wieku
. Obraz osadzony w ozdobnej ramie. Sygnowany / Эльманович Валентина Михайловна /Stan zachowania - doskonały. Wymiary 50 cm x 70 cm. Cena 1300 PLN. Rosyjskie malarstwo aukcyjne !! 

NOWOŚĆ !!
 
 
[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ]
WYSTRÓJ SYPIALNI C.D. - OBRAZY DO SYPIALNI - POLECANY OBRAZ DO SYPIALNI

SCENA RODZAJOWA

Obraz olejny na płótnie. Pochodzi z połowy XX wieku. Drewniana, złocona rama - w renowacji. Sygnowany w prawym dolnym rogu. Stan zachowania obrazu bardzo dobry.  Malarstwo aukcyjne. Wymiary 91 x 104 cm. sprzedane !! 
 

[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ]
WYSTRÓJ SYPIALNI C.D. - OBRAZY DO SYPIALNI - POLECANY OBRAZ DO SYPIALNI

DUŻY STARY AKT

Bardzo duży, stary obraz olejny na płótnie. Obraz z początku XX wieku. Dobre malarstwo. Drewniana, stara rama.  Stan zachowania obrazu dobry. Wymiary 110 x  70 cm. sprzedane !!
 
NOWOŚĆ !!
  

[KLIKNIJ ZDJĘCIA PONIŻEJ ABY POWIĘKSZYĆ]
zobacz inne obrazy do sypialmi.
designed by WEB FACTORY